*شادي بطلب كه حاصل عمر دمي است       هر ذره  ز خاك  كيقبادي و جمي است*     

 

<h2>مجتمع رشد</h2>

 

 

 

<h6>مدرسه رشد</h6>

 مجتمع رشد

ليست غذايي ارديبهشت ماه 93

مدرسه رشد

اطلاعيه مهم

از آنجا كه وب سايت مدرسه به تكنولوژي html5 براي راحتي كاربران و اولياي گرامي مجهز شده است ضرورت دارد مرورگرخود را همچون Internet Exploer يا google chrom يا Firefox بروزرساني نماييد تا امكان ورود به صفحه ويژه ي دانش آموزان ميسر گردد.

جهت دريافت مي توانيد لينك زير را وارد شويد:

فايرفاكس:

http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new

گوگل كروم:

https://www.google.com/intl/en/chrome/browser

اينترنت اكسپلور:

http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/download-ie

مدرسه رشد

اطلاعيه شماره 3

توجه توجه ارتباط بخش ويژه گزارش هاي انظباطي و درسي دانش آموزان مجدداً فعال شده و مي توانيد با وارد كردن كد و رمز دانش آموزان پيام هاي مرتبط را مشاهده نماييد.

با تشكر از صبر و شكيبايي شما

 

ارايه لگوي آموزشي

مهارت ها و توانمنديهاي يادگيري آموزشي دانش آموزان در فعاليت فوق برنامه ي لگوي آموزشي مطابق جدول زمانبندي ذيل براي اوليا ارايه مي گردد.

ادامه

مسابقه علمي شماره 6 فروردين ماه 92

مسابقه علمي شماره 6 فروردين ماه از تاريخ 93/1/20تا  93/2/22 فعال مي باشد (پايه هاي اول، دوم،  سوم ، چهارم ، پنجم)

 

دبستان رشد

نتيجه IMC Union2014

يكي از فعاليت هاي مجتع فرهنگي آموزشي رشد، شركت مدارس در مجامع و مسابقات بين المللي است. در اين راستا دو نفر از دانش آموزان پايه ي چهارم مدرسه به نام علي امنيان و سيد ارسام تفرشي در آزمون IMC Union جهت اعزام به سنگاپور كه در تابستان امسال صورت مي گيرد پذيرفته شده اند. 

ادامه

دبستان رشد

نامه مدير به اوليا

خداوند منان را شاكريم كه توانستيم در كنار اولياي همراه و فرهيخته اي چون شما، سال تحصيلي ديگر را براي دستيابي به اهداف كلان و رشدهاي 8 گانه ادامه دهيم. لذا به منــظور ايجــاد هماهــنگي بيشتر در شاخص هاي فرهنگي، اجتماعي و تربيتي دانش آموزان و با عنايت به اينكه در اين مسير شما را يار و ياور مدرسه ديده ايم ، لازم دانستيم حضرتعالي در زمره ي نخستين كساني باشيد كه از زمان بندي اجراي ثبت نام پيش دبستان و پايه اول رشد مطلع شويد.

ادامه

پيش دبستان و دبستان رشد اندرزگو،بنياد رشد ، مجتمع رشد،پيش دبستان،مدرسه ،

اطلاعات دانش آموزان

از روز شنبه 92/10/21صفحه مخصوص اولياي گرامي با وارد كردن كد و رمز اوليا ي دانش آموزان مي توانند به ليست مواردانضباطي دانش آموزان دستيابي نمايند و موارد بي نظمي ، تشويق ، غيبت و تاخير و عدم انجام تكاليف را مشاهده نمايند.

ادامه

 

توجه توجه :

جهت مشاهده ساير اخبار مجموعه از منوي بالا اخبار و اخبار مجموعه را انتخاب كنيد.

دستاوردهای علمی

ز سوي اداره آموزش و پرورش منطقه يك تهران دانش آموزان ذيل كه در مسايقات پروژه هاي پژوهشي طرح جابربن حيان شركت نموده بودند به عنوان منتخب منطقه اعلام شده اند . اين موفقيت را به اين دانش آموزان و همكلاسيهاي آنان و اولياي عزيزشان تبريك مي گوييم.

 

پايه موضوع پژوهش اسامي دانش آموزان منتخب
چهارم آب مقطر ساز خورشيدي احسان علي پناه،آرمين خوشگو،پارسا سليمي
سوم آب معجزه ي زندگي امير عباس دهقان ،رضا چراغي،حسين قهرماني،بهراد صراف،ايليا تقوي
سوم اثر تابش نور بر خانه ها كيارش رمضاني،برسام سلطان محمدي،آراد دبير منش ، امير حسين طاهري ، هادي گلابچيان
چهارم نفت و فرآورده هاي آن ارسام تفرشي،امير مهدي حدادي، كسري لاجوردي، امير سام سهيلي

 مدرسه رشد

 دبستان رشد

 

تيم رباتيك مدرسه شامل علي شفيعي ،نيما پاسباني و نيما زارعيان موفق شدند به كسب مقام سوم شده و توانستند به   مرحله استاني دست يابند  اين موفقيت را به اين قهرمانان علمي، خانواده هاي آنان و دانش آموزان مدرسه تبريك مي گوييم.

 

دبستان رشد

 دبستان رشد

 

تيم رباتيك مدرسه كه در مسابقات منطقه اي شركت داشته اند و موفق به كسب مقام اول، ‌دوم و سوم رباتيك شده بودند الولح تقدير و جوايز خود را از دست شهردار منطقه جناب آقاي  يزداني  دريافت  داشتند.  شايان ذكر است  تيم رباتيك  پنجشنبه  92/11/1  در  مسابقات  استاني  رقابت مي كنندTاين موفقيت را به آنان تبريك مي گوييم.

 


 دبستان رشد

 

يكي از فعاليت هاي مجتع فرهنگي آموزشي رشد، شركت مدارس در مجامع و مسابقات بين المللي است. در اين راستا دو نفر از دانش آموزان پايه ي چهارم مدرسه به نام علي امنيان و سيد ارسام تفرشي در آزمون IMC Union جهت اعزام به سنگاپور كه در تابستان امسال صورت مي گيرد پذيرفته شده اند. اين موفقيت را به خانواده هاي اين عزيزان ، همكلاسها و كاركنان مدرسه تبريك مي گوييم.

 

دبستان رشد

 

دانش آموز عزيزم ارسام تفرشي  اينكه كه بادستهاي مهربان، عزم راسخ و ذهن خلاق در كوچه هاي دل، حديث افتخار را سرودي و موفق به كسب رتبه اول كشوري در آزمون مبتكران  شده اي، .توفيق شما را در كسب درجات عالي ترا از خداوند سبحان خواستاريم.

 

  دبستان رشد

 

دبستان رشد

 

دانش آموز محمد رضا الهي كلاس پنجم مورد تقدير و تشكر پژوهش سراي آسمان قرار گرفت . او با ساخت وسيله الكترونيكي و شركت و ارسال آن به نمايشگاه پژوهشي منطقه مورد توجه قرار گرفت و از او تقدير شده است . اين موفقيت را به او تبريك مي گوييم.

 

 

مدرسه

مدرسه رشد

 

دبستان رشد

 

دستاوردهای فرهنگی و هنری

 

 

 

 

دانش آموزان منتخب مدرسه در مسابقه ي قصه نويسي در سطح آموزشي و پرورشي منطقه به مقاومتهاي اول ،دوم و سوم دست يافتند. اين موفقيت را كه موجب دستيابي به هر سه مقام شده است شده است را به دانش آموزان ، اوليا و كاركنان مدرسه تبريك مي گوييم.

 

اسامي برندگان مسابقات قصه نويسي

 

1 ارسام تفرشي مقام اول
2 امير عباس دهقان مقام دوم
3 امير حسين طاهري و كيارش فدائي
مقام سوم

 

 

 

دبستان رشد

 

دبستان رشد

 

دريافت رتبه ي اول در  رشته تئاتر، بين مدارس منطقه ، بهترين  كارگرداني, متن و طراحي لباس را به گروه تئاتر مدرسه دانش آموزان :علي طلايي خو،نيما حاجي باقر, امير پويان خسرو آقايي ، رسام سميعي خواه ، اشكان غفاري ، روئين جمالي ، پارسا البرزي و آرمين خوشگو را تبريك مي گوييم.

 

كارگردان خانم داورزني
متن خانم داورزني
طراحي لباس آقاي فرهمند

 

 

دبستان رشد

 

دانش آموز ماني يعقوب نژاد در مسابقات رشته ي سفال منطقه موفق به كسب مقام دوم و دريافت تنديس مخصوص شده است اين موفقيت را به ماني جان، خانواده و دوستانش تبريك مي گوييم.

 

دبستان رشد

 

دبستان رشد

 

دانش آموز كلاس سوم دبستان، آراد دبير منش در مسابقات انشاي نماز منطقه موفق به كسب مقام دوم شده اين موفقيت او باعث سربلندي خانواده رشد شد .

 

دبستان رشد

دبستان رشد

 

دستاوردهای ورزشی

 

 

 

 

 

دانش آموز ايليا تقوي كلاس سوم مدرسه ي ما موفق به كسب مقام اول قهرماني كشوري و مدال طلا در رشته ي "كاراته كاتا كوبودو" و مقام دوم قهرماني كشوري و مدال نقره در رشته ي "كوبودو" از طرف فدراسيون كاراته جمهوري اسلامي ايران شده است . اين موفقيت را به خانواده و دوستان و معلمان مدرسهتبريك مي گوييم. اميدواريم در آينده ايشان را در مقام جهاني ببينيم.

 

دبستان رشد دبستان رشد

 

دبستان رشد

 

يكي از نوآموزان دوره ي پيش دبستان مدرسه به نام عرفان ايوب ميگوني در مسابقات مدرسه اسكي موفق به كسب مقام برتر اين مسابقات شده است. اين موفقيت را به اين پسر گل، خانواده ي عزيزش و ساير دوستانش تبريك مي گوييم.

 

دبستان رشد

 

دبستان رشد

 

تيم شركت كننده در مسابقات شطرنج آموزش و پرورش توسط دانش آموزان كارن خادمي ، علي مهدي حدادي ، علي تقوي و امير علي شفيعي در سطح مدارس منطقه موفق به كسب مقام دوم و سوم قهرماني شدند و به مرحله استاني راه پيدا كردند اين موفقيت را به همه دانش آموزان ، خانواده ها ي اين قهرمانان و كاركنان مدرسه تبريك مي گوييم.

 

 

 

دبستان رشد

 

 

 

دبستان رشد

 

 

 

پسرم  عزيزمان كيارش فدايي خبر پيروزي تو، خبري است كه حكايت از علاقه تو به ورزش دارد وقتي سرفرازانه حاصل تلاش و كوشش خود را با كسب عنوان اول در رشته 50 كرال سينه تيفي در رده سني 83-82 دريافت نمودي وباعث افتخار  خانواده رشد شدي.

 

دبستان مدرسه رشد

 

 

 

دبستان رشد

 

خبر پيروزي پسر عزيزمان ارسام تفرشي از شور و شوق او به ورزش خبر مي دهد وقتي با دستان پرتوان و ذهني خلاق  و جسم سالم كوشيدي تا مقام اول قهرماني منطقه در شناي 50 متر قورباغه را  كسب كردي باعث افتخار و سر بلندي خانواده رشد شدي .

 

دبستان رشد

 

 دبستان رشد

 

به دانش آموز محراب زينلي به خاطر كسب مقام دوم وسوم قهرماني كشور در رشته كاراته تبريك مي گوييم.

دستاوردها

 

 <h2>بنياد رشد</h2>

 

                          مدرسه رشد ،پيش دبستان ،پيش دبستان و دبستان رشد اندرزگو،بنياد رشد،رشد،مجتمع رشد      مدرسه رشد ،پيش دبستان ،پيش دبستان و دبستان رشد اندرزگو،بنياد رشد،رشد،مجتمع رشد   مدرسه رشد ،پيش دبستان ،پيش دبستان و دبستان رشد اندرزگو،بنياد رشد،رشد،مجتمع رشد

آدرس : تهران-خیابان فرمانیه-بلوار اندرزگو-اول خیابان وطن پور جنوبی-پلاک 12
تلفن : شماره همراه : 09377940771 -09382587845 - 22672655
آدرس رايانامه : school roshd2 ir